Kasım 30, 2021

Bu Blogcu

Bu Blogcu İşi Biliyor

Tiktok’ta Ne Zaman Canlı Yayın Açabilirim

tiktoktacanlyaynyasagnaslkaldrlrjpg_2555_5
Read this awesome post

Tiktok’ta Ne Zaman Canlı Yayın Açabilirim

Tiktok’ta canlı yayın saatleri, kullanıcıların en çok aktif olduğu saatlerde seçilir. Bunun nedeni daha çok kullanıcıya ulaşmak ve hedef kitle oluşturmaktır. Canlı yayınların izlenme oranları yükseldikçe, popülerliğiniz artar ve gerçek bir yıldıza dönüşürsünüz. Peki Tiktok’ta ne zaman canlı yayın açılmalıdır?

Tiktok 1000 İzlenme Kaç TL?

Tiktok 1000 izlenme sonra, para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sistem gereği en az 1000 takipçinizin olması ve videolarınızın 1000 kişi tarafından izlenmiş olması gerekiyor. Her 1000 izlenme 1 Dolar olarak hesaplanır. Güncel Dolar kuru üzerinden hesaplanır ve banka hesabınıza, talimatınızla birlikte aktarılır.

Tiktok izlenme rekorları kırmak için Bayigram Tiktok beğeni satın al seçeneğini mutlaka değerlendiriniz. 1 milyon izlenmede doğrudan 1000 Dolar kazanç sağlarsınız.

Tiktok Canlı Yayın Misafir İsteği Nasıl Açılır?

Tiktok yayınlarına misafir davet etmek ister misiniz?

Düet niteliğinde canlı yayınlar ile misafir istekleri açabilir ve birlikte yayın yapabilirsiniz. Tiktok canlı yayın misafir isteği;

  • Tiktok profil sayfanıza giriş yapın
  • Sol alt köşede bulunan sonsuzluk simgesine tıklayın
  • Yan kısımda ilgili alana kullanıcı adı girin
  • Misafir etmek istediğiniz arkadaşınızı ekleyin

Karşı tarafa gönderilen istek kabul edildiğinde, canlı yayını birlikte yapabilirsiniz.

Tiktok’ta Nasıl Takipçi Kasılır?

Tiktok takipçisi edinmek, meşakkatlidir. Özellikle sosyal medya sistemlerinde henüz tanınan bir isim değilseniz. Tiktok takipçi kasmak için Bayigram https://bayigram.com/tiktok-begeni-satin-al/ servislerini kullanmanız önerilir.

Doğal takipçiler ve beğeniler kazanmak için gerçek hesaplardan organik takipler kazandırılıyor. İdeal video yayınları, sıra dışı ve ilgi çekici içerikler ile doğal hayranlar edinebilirsiniz.

TikTok Canlı Yayın Yasağı Nasıl Kalkar?

Tiktok ayarlar panelinden canlı yayın opsiyonlarını güncelleyebilirsiniz. Canlı yayın yasağını kaldırmak için;

  • Tiktok uygulamasını açın;
  • Profile giriş yapın;
  • Ayaralar ve Gizlilik simgesine dokunun;
  • Bir Problemi Rapor et seçeneğine tıklayın;
  • İlgili satıra konu ile alakalı şikayet ve talebinizi yazın.

Tiktok yetkili birimlerince değerlendirilen şikayetinin incelenerek, canlı yayın yasağı kaldırılır. Genellikle organik olmayan işlemler ve site kurallarına aykırı yayınlar nedeniyle canlı yayın yasağı veriliyor. Ancak farklı bir nedenden dolayı yayın yapamıyor iseniz, talep oluşturarak sorunu çözebilirsiniz.