Ekim 22, 2021

Bu Blogcu

Bu Blogcu İşi Biliyor

Marmaris Tekne Turu Deneyimi

tekneturujpg_6394_0
Read this awesome post

Marmaris tekne turu

Marmaris denilince akla ilk gelen aktivite Marmaris Tekne Turuile en güzel koyları gezmektir. Bu, yerli ve yabancı turistler için en keyifli günlük aktivitedir. Turunuz sırasında birçok harika koyları gezerken elbette sürekli teknede zaman geçirmeyeceksiniz. Yüzme ve gezi molaları sırasında, inip yürüyüşe çıkabilir veya yerel pazarlarda alışveriş yapabilirsiniz.

Büyüleyici koyları, masmavi suları ve etkileyici bitki örtüsü ile Marmaris’te unutulmaz bir tatil için tekne turu şiddetle tavsiye edilir. Dünyaca ünlü Kleopatra plajında ​​güzel vakit geçirmek istiyorsanız Marmaris Kleopatra tekne turu tam size göredir. Tarihi yerleri görmek, sağlık turizminin popüler çamur banyolarında şifa bulmak ve dünyanın en güzel denizlerine sahip Dalyan’ı gezmek için, Marmaris Dalyan Tekne Turunu tercih edebilirsiniz.

Yunan adaları tekne turu ise, sadece Marmaris ile sınırlı kalmak istemeyen gezginler için idealdir. Bu nedenle Ege bölgesinin komşu adalarını ziyaret edebilir ve görebilirsiniz. Marmaris’e girdiğiniz andan itibaren çevredeki tüm kasaba ve koyları gezmek için bir Marmaris tekne turuna katılabilirsiniz. İsterseniz Yunan adalarına gidebilirsiniz. Marmaris’te günübirlik bir turla sınırların ötesine geçebilirsiniz.

Marmaris tekne Turu Deneyimi

Tekne gezileri, özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar için uzak bir hayal olarak görülüyor. Bu hayal ancak tatil yörelerinde gerçekleştirilebilir. Marmaris Tekne Turu ile unutulmaz bir gün yaşayın ve tatilinizi süsleyin. Klasik tatil anlayışından uzaklaşıp başka bir tatil planıyapmak isteyenler için bu unutulmaz bir fırsattır. Tur sayesinde Marmaris’in en güzel yerlerini görebilir ve gezebilir, en güzel koylarda yüzebilirsiniz. Ayrıca çeşitli tarihi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Turdaki diğer konuklarla etkileşime geçebilir ve unutulmaz fotoğraflar çekebilirsiniz. Seyahat tutkunları için ideal bir seçenektir. Merak etmeyin buna tekne turu deniliyor ama turun bir kısmını karada geçiripfarklı yerleri ziyaret ediyoruz. Ayrıca yürüyüş yapmak için de bolca vaktiniz olacak. Bu deneyimi özellikle çocuklu ailelere tavsiye ediyoruz.

Marmaris Tekne Turu Rotası

Aslında Marmaris tekne turu rotaları tamamen sizin ilgi alanınıza bağlıdır. Örneğin tarihi yerleri ziyaret etmek istiyorsanız buna göre seçim yapabilirsiniz. Ya da deniztutkunları, en iyi denizin olduğu koyları içeren bir tekne turu seçebilirler. Marmaris’te çeşitli büyüklüklerde yüzlerce güzel koy bulunmaktadır. Bu koylar eşsiz manzaraları ile ilgi çekici yerlerdir ve sıklıkla tekne turları ile ziyaret edilir. En ünlü koyları Akvaryum Koyu, Turunç Koyu, Amos Koyu, Kumlubük Koyu, Yunus Koyu, Kız Kumu Koyu, Fener Koyu, Lacivert Koy ve Cennet Koyudur.

Marmaris tekne turu programı

Marmaris tekne turu programı, otelden misafirlerimizi Marmaris limanında bekleyen teknemizetransfer etmemiz ile başlar. Her sabah10:00’da başlar ve 17:00’de sona erer. Turumuz deniz ve kara yolu ile 7 saat sürmektedir. Bu 7 saatin 2 saatini teknede, kalan 5 saatini ise karada ve mola yerlerinde geçiriyoruz. 2 katlı güvenli teknenin üst güvertesinde güneşlenip, verilen molalarda yüzebilirsiniz. Molalarda ve öğle yemeklerinde farklı yerleri ziyaret ediyor ve rehberlerimizle harika bir deneyim yaşıyoruz. İstisnai hava koşulları ve koşulları dışında tur süresi gösterildiği gibidir. Misafirlerimiz boş zamanlarını diledikleri gibi değerlendirebilirler. Yürümek, yüzmek ve fotoğraf çekmek için yeterli zamanları olacak. Marmaris bölgesinde çok sayıda tekne turu yapılmaktadır. Güzergahlar, işlemler ve içerikler tamamen farklıdır. Marmaris Tekne Turu en keyifli tekne turlarından biridir.

Marmaris tekne turu fiyatları

Marmaris Günübirlik Tekne Turu-Her gün 10:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilen Marmaris Tekne Turu, rota ve içerik olarak genel olarak aynıdır. Hava şartlarına bağlı olarak rotada bir veya iki farklı değişiklik olabilir. Hafif aperatifler ve öğle yemeği içerentekne turu ile Cennet Adası, Fosforlu Mağara, Akvaryum Koyu, Kumlubük Koyu, Amos Koyu ve Turunç koylarını ziyaret ediyoruz. Her ziyaret edilen yer için mola süreleri değişkendir. Mola sırasında serin ve berrak sularda yüzebilir ve çevreyi keşfedebilirsiniz. Kişisel sigorta, öğle yemeği ve içeceklerin yanı sıra rehberlik hizmetleri de tur paketine dahildir.En az 3 gün önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki rezervasyon formumuz veya whatsapp numaramız üzerinden hemen yerinizi ayırtabilirsiniz.

  • Yetişkin fiyatı: 160 TL
  • 0-6 yaş Çocuk: Ücretsiz
  • 07-12 Çocuk: 80 TL

Marmaris bölgesindeki ofisimiz görmek için lütfen tıklayın https://goo.gl/maps/KUTPCtgfxr4ktGX27