Aralık 2, 2023

Bu Blogcu

Bu Blogcu İşi Biliyor

Marküteri Parke Ayrıcalığını Yaşıyorlar

Markuteri parke, ağacın doğal dokusu korunarak farklı ebatlarda hazırlanarak geçme tekniğiyle çalışılan bir döşeme şeklidir. İlk koşul sert ağaçlardan üretilmesi ve doğal yapının korunmasıdır. Ağacın rengi, dokusu, budak v.s özellikleri korunarak endüstride kullanılmaktadır. Bulunduğu alana estetik zarafet ve şıklık kazandıran markuteri sitemi, boya bakım gerektirmemektedir. Her yaştan ve statüden insan sağlığına uyumlu olarak kurulum yapılmaktadır. Anti alerjen, nemden, küften etkilenmeden uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 Markuteri Parke Nerelerde Kullanılır?

 Tarihi 17. Yüzyıla dayanan Markuteri parke sanatının asıl adı oymacılıktır. El aletleriyle şekillendirilen ahşap parçaları kendi oyuklarıyla montajlanarak eşsiz sanat eserleri çıkarılmaktaydı. Günümüze değişime uğrayarak ulaşan marküteri parke, günümüz koşullarına uyumlu olarak yüksek kalite parkedir.

 Lazer kesim makinelerinde kusursuz ölçülerde kesilerek estetik ve zarafet harikası alanlar yaratılabilmektedir. Markuteri parke kullanım alanları mimari – iç mimari tasarım alanlarıdır. Otel lobileri, kral daireleri, restoranlar, villalarda büyük beğeniyle kullanılmaktadır. Özel alanlarda göbek şeklinde ya da duvar kenarlarına özel tasarımlarla estetik kazandırılmaktadır. Uygulama aşaması oldukça kolaydır.

 Ahşap paneller alt geçme kanalları sayesinde kolaylıkla kurulum yapılabilmektedir. Ustanın mahareti iş bitiminde daha açık görülebilmektedir. Ahşabın en ince ayrıntılarına kadar estetik bir dizilimle mükemmel alanlar oluşturmaktadır. Mühendislik harikası panellerin bir birine geçerek kurulması tekniğiyle döşeme yapılmaktadır.

 Markuteri Parke Avantajları

 Markuteri parke kullanıcıları pek çok da avantaj kazanmaktadır. Öncelikle doğal ahşabın estetiği, sağlık katkısı, boya, bakım istememesi ve bakteri, küften uzak oluşuyla özeldir. Markuteri parke sanat ve estetiğin size özel kazanımları olarak hizmetinizde olacaktır.

 Bulunduğunuz yerden eskafloor.com adresini ziyaret ederek mükemmel örnekleri görebilir, zevkinize uygun tercihinizi kullanabilirsiniz. Temizliği kolay kullanım ömrü çok uzun markuteri parkenizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Saraylarda, konaklarda görülmeye alışılan sanat eseri sizin yaşam alanlarınıza da kusursuz görsellik kazandıracaktır. Hemen sipariş verebilir uygun fiyata satın alabilirsiniz.

 Kolay kurulabilen markuteri parke firma güvencesiyle satışa sunulmuştur. Dolayısıyla satış sonrası destek vermeye devam edecektir. Ürünleriniz en kısa zamanda adresinize firma güvencesiyle ulaştırılmaktadır. Kullanım yönlendirme teknik bilgileri de ürünle birlikte gönderilmektedir. Detaylara özenle arzu ettiğiniz şekilde ve zarafette markuteri parke döşemelerinizi yapabilirsiniz.