Aralık 2, 2023

Bu Blogcu

Bu Blogcu İşi Biliyor

Grup Roj Kimdir, Grup Roj Tüm Şarkıların Indir Dinle

Read this awesome post

Özellikle son zamanlarda sosyal medya üzerinden yayınladıkları videolarla isimlerini duyurmuşlardır. Grup Roj tüm şarkıları indir! Son sürede adını duydukları şarkı ise “Duydum ki bensiz yaralı gibisin” adlı parçadır. Grup Roj iki kardeş tarafından oluşturulmuş bir müzik grubudur. Yaver ve Harun Roj tarafından kurulmuştur. Aslen Muş Bulanık’lılardır.

Grup Roj Kardeşler İstanbul’da yaşamaktadır. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmaktadırlar. Hem Türkçe hem de Kürtçe şarkı seslenmektedirler ve farklar organizasyon etkinliklerine katılmaktadırlar. Kullanmış oldukları sosyal medya hesapları ise Facebook, Spotify, Instagram, Twitter ve YouTube olarak bilinmektedir. Grup Roj’ un ilk kurucusu Harun Roj’un birlikte seslendirmiş oldukları birçok şarkıyı Yaver Roj tarafından yazılmıştır. Özellikle geçtiğimiz Mart ayında “Duydum ki bensiz yaralı gibisin” parçası ile büyük bir çıkış yapmışlardır. Grup Roj Tüm şarkıları indir Roj kardeşler eğitim hayatlarında Muş’ta tamamlamışlardır ve çocukluklarından beri müzikle ilgilenmektedirler.

Grup Roj kimler tarafından kuruldu?

Grup Roj Harun Roj ve kardeşi tarafından kurulmuştur. İki kardeş çocukluklarından bu yana müzikle ilgilenmektedirler. Hem Türkçe hem de Kürtçe şarkı söyleye biliyorlar. İstanbul’da birçok farklı mekanda da şarkı söylemişlikleri vardır. Onları en çok ünlendiren ve isimlerini en çok duyuran “Duydum ki bensiz yaralı gibisin” şarkısıdır. İstanbul’da yaşamaktadırlar.

Grup Roj’ a ait şarkılar

Ben sana vurgunum, özlemim sanadır yar, benim sebebim gibi birçok şarkıları bulunmaktadır. Aynı zamanda Kürtçe şarkıları da bulunmaktadır. Özellikle “Duydum ki bensiz yaralı gibisin” şarkısı YouTube üzerinde 100 milyondan fazla dinlenme almıştır. Bu da onları Türkiye’de daha çok tanımalarına sebep olmuştur. Grup Roj’ a ait şarkıları sitemiz üzerinden indirmeniz mümkündür. Grup Roj’ un şarkılarını indirerek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Grup Roj şarkıları deyince karşımıza geniş bir alan çıkmaktadır. Bu durum ise gruba olan ilgiyi her geçen gün artırmaktadır. Grup Roj hem Türkçe hem de Kürtçe şarkıları seslendirmektedirler. Özellikle İstanbul’da bazı mekanlarda kardeşiyle birlikte sahneye çıkmaktadır. Grup Roj’ a ait albümler, 2019 yılı ÇÜ, 2020 yılı Duydum ki bensiz yaralı gibisin’ dir.

Kaynak https://enyenimp3indir.net/