Ağustos 10, 2022

Bu Blogcu

Bu Blogcu İşi Biliyor

Cem Yılmaz’dan dolandırıcılık uyarısı: Bu içerik sahte

Cem Yılmaz’dan dolandırıcılık uyarısı: Bu içerik sahte

Cem Yılmaz’dan dolandırıcılık uyarısı: Bu içerik sahte

Komedyen Cem Yılmaz, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, kendisine atfedilen sözlerle ‘koronavirüsten nasıl para kazanılacağına’ ilişkin sahte bir içerik oluşturulduğunu söyleyerek kamuoyunu dolandırıcılık girişimine karşı uyardı.

Cem Yılmaz’dan dolandırıcılık uyarısı: Bu içerik sahte

Komedyen Cem Yılmaz, Twitter hesabından bir paylaşımda bulunarak ‘sahte içerik’ uyarısı yaptı.

Bir TV programına konuk olduğu ana ilişkin fotoğrafının üzerinde, “Flaş Haber: Cem Yılmaz, koronavirüsten nasıl kâr elde edilebileceğini açıklıyor” ifadelerinin yazdığı bir görseli paylaşan Yılmaz, “Bu sahtedir” dedi.

Görselin “Hürriyet gazetesi haberi gibi tasarlandığını” kaydeden Yılmaz, söz konusu dolandırıcılık girişimine karşı kamuoyunu şu ifadelerle uyardı:

“Selamlar, iki haftadır özellikle Facebook ve diğer medyalarda, Hürriyet gazetesi haberi gibi tasarlanmıış bu sahte haber ile dolandırıcılık girişimi varmış. Buna inanan olmayacağını bilmekle beraber ben buradan duyurayım. BU SAHTEDİR. Tıpkı bir çok şey gibi. Uyanık olmanızı öneririm.”

Selamlar,İki haftadır özellikle Facebook ve diğer medyalarda,Hürriyet gazetesi haberi gibi tasarlanmıış bu sahte haber ile dolandırıcılık girişimi varmış. Buna inanan olmayacağını bilmekle beraber ben buradan duyurayım.BU SAHTEDİR.Tıpkı bir çok şey gibi.Uyanık olmanızı öneririm. pic.twitter.com/9xi6FZv3Jo

— Cem Yılmaz (@CMYLMZ) February 15, 2021

Kaynak: bildirileri.com

Supertotobet | Nasıl kullanılır | Grafik Tasarım | GanoBet | Bahis siteleri