Aralık 10, 2023

Bu Blogcu

Bu Blogcu İşi Biliyor

%95’Lik Gölgelik Filelerin Kullanım Alanları

Read this awesome post

%95’lik Gölgelik Filelerin Kullanım Alanları

Gölgelik Fileler günümüzde oldukça farklı formlarda hazırlandığı için fiyat farklılıkları olabiliyor. Gölgelik file sistemi açık alanlarda rahat şekilde oturulmasını sağlamak ve bu alanları yaşam alanlarına dönüştürebilmek için yapılan gölgeleme sistemidir. Gölgelik fileler vesilesiyle bahçe ve teras gibi açık alanlarda oturabilmek daha mümkün hale gelmiştir. Zira açık alanlarda korunaksız şekilde güneşe doğru oturmak birçok cilt hastalıklarına davetiye çıkarabiliyor.

Gölgelik file satın alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerinden ilki hiç kuşkusuz ürünün kalitesi ve kolay temizlenebilir olmasıdır. Zira ürünün kumaşının kolaylıkla silinebilmesi bahçe ve teras gibi alanlarınızın hijyeni açısından da oldukça önemlidir.

Gölgelik Fileleri Neden Kullanmayalıyım

Gölgelik file günümüzde bahçelerde Çit Örtüsü ve teraslarda kullanılan ve gereksinim duyulan popüler ürünlerdir. Bu gölgeleme sistemleri ile rahatlıkla açık alanlarda oturabilmek ve zaman geçirebilmek mümkün kılınmaktadır. Her geçen gün güneş daha fazla zararlı UV ışınları içermektedir. Doğrudan güneşe maruz kalındığı zaman farklı rahatsızlıkların oluşmasının yanı sıra aynı zamanda kişinin bahçesinde yetiştirdiği ürünlere de zarar verebiliyor. Bunlardan dolayı da her türlü bahçelerde mutlaka gölgelik filelere ihtiyaç duyulur.

Gölgelik filelerin varlığı ile aynı zamanda vücudumuzun alması gereken D vitaminini rahatlıkla tam olarak güneşin altında kalmayarak almış oluruz. Zira gölgelik filelerde yer alan filtreleme sistemleri ile güneş ışıklarına doğrudan maruz kalmıyorsunuz. Belli bir seviyede güneş ışınlarını kırabilen bir yapısı vardır. Genellikle sürekli açık alanlarda vakit geçirmek zorunda kalan kişiler tarafından gölgeleme sistemleri satın alınmaktadır.

Gölgeleme sistemleri ile var olan açık alanlarınız aynı zamanda tam olarak etkinlik ve yaz günleri için konforlu bir yaşam alanına da dönüşebiliyor. Tüm bu durumlar elbette kaliteli bir gölgelik fileler sayesinde olabilir. Zira ürün seçimi yaparken kaliteye önem verildiği taktirde uzun seneler boyunca sorunsuz şekilde gölgelik fileleri kullanma ayrıcalığına kavuşursunuz.

55lik Gölgeleme Sistemleri

%55 Gölgeleme Filesi sık olarak değişime uğramaktadır. Bunun nedeni elbette ekonomide yaşanan dalgalanmalardır. Zira tam olarak gölgeleme filelerine fiyat belirlemek imkansızdır. Yalnız şunu söyleyebiliriz ki gölgeleme filesi fiyatlarını belirleyici etkenlerin başında ürünün markası, kumaş yapısı, kalitesi, ebatları ve kullanım alanları gelir. Dolayısıyla kullanım alanına göre bir gölgelik file tercihi yapmanız her açıdan üründen net verim almanızı sağlar.

Gölgelik filelerden havuz kenarlarında, bahçe ve teras gibi açık alanlarda, konser ve etkinlik alanlarında, inşaat alanlarında ve kafelerde sıklıkla yararlanılır. Hatta kişiler için evlerinin teraslarında yapılan gölgeleme sistemleri oldukça kullanışlı olmaktadır. Zira bu alanlara uygulanan gölgeleme sistemleri mekanın daha konforlu olmasını sağlarken bir o kadar da yaşam alanına estetik bir görünüm vadediyor. Gölgeleme sistemleri boyutları için Gölgelik file sitesi ziyaret edilebilir.

Sera Gölgeleme Sistemleri Nelerdir

Bahçe gölgelikleri ve sera gibi alanların gölgelenmesini sağlamak amacıyla uygulanan file modelidir. Seralarda veya tarlalarda yetişen ürünlere sinek, böcek ve arıların gelmesini ve ürünlere zarar vermesini engellemek için bu filelerden yararlanılır. Sera gölgeleme sistemleri ile artık sebze, meyve ve çiçekler sorunsuz şekilde yetiştirilir. Gölgelik file sistemleri arasında sıklıkla tercih edilen sera gölgeleme fileleri güneş ışığını belli bir oranda keseceğinden dolayısıyla güneşin vermiş olduğu sıcaklığı da aza indirecektir. Bu durumda seraların ısı dengesinin iyi ayarlanması gerekir. Isı dengesinin sağlıklı bir şekilde ayarlanması ile yetiştirilen ürünlerden net verim alınabilir.

Şeritli Kuşgözlü Gölgelik Fiyatları 2023

Şeritli Kuşgözlü Gölgelik Fiyatları belirlenirken ilk olarak ürünün kumaş yapısı ve kalitesi ve akabinde kullanım alanı fiyatların belirlenmesinde büyük etken olarak karşımıza çıkar. Sağlam ve dayanıklı yapısı olan bahçe gölgelikleri bu özellikleri ile her türlü olumsuz hava şartlarında dahi kolaylıkla deforme olmamaktadır. Bu özelliklerini dikkate alarak kaliteli bir gölgeleme filesi satın alınmalıdır. 2022 yılına dair güncel fiyatlar ürünün sitesi üzerinden verilen iletişim numarasından ortalama olarak müşterilere sunulur. Elbette ki sağlıklı bir fiyat bilgisi için sizin kullanım alanınızın net ölçüsü oldukça önemlidir. Şeritli kuşgözlü gölgelik fiyatlarında satın alınırken kenarlarında 4cm şerit çift dikiş dikilmiş olması lazım bunun yanında 40 veya 50 cm aralıklarla galvanizli kuşgözleri çakılmış bağlamaya hazır hale getirilmiş olması lazım müşteri talep ederse bunun yanında parça parça halde istenilen ölçülerde kesilip dikilmiş olması lazım.